Jaký bude rok Kovového buvola?

Rok kovového buvola

Začal nový čínský rok kovového buvola. Přináší nové možnosti a výzvy a bylo by škoda jich nevyužít.

Buvol je velké zvíře, které vyniká silou i vytrvalostí. Aby vám jeho síla pomáhala, musíte být odhodlaní a uvážlivě si vybrat svůj cíl. Rozběhnutého buvola totiž nezastavíte, ani kdybyste sebevíc chtěli…

V tomto roce pravděpodobně dojde k určitému zpomalení. Předchozí rok byl pod nadvládou nekompromisní kovové krysy. Kovová krysa tvrdě zavřela dveře za předchozími dvanácti roky v energii země a začala z našeho života odsekávat, co nepotřebujeme. Přinesla nám rychlost a změny. Naší největší výzvou bylo najít vizi pro budoucnost. Kdo minulý rok dobře využil, měl ideální příležitost nasbírat nové informace, zjistit jaká platí pravidla, ujasnit si, co je v jeho životě nepotřebné a nefunkční. Ani od kovového buvola nečekejte jemnou pečující náruč, přesto vám může dodat stabilitu, jistotu a oporu.

Propracujte své plány

Jsme pořád na začátku dalšího dvanáctiletí. Minulý rok byl vhodný pro nalezení nové životní cesty nebo vnesení něčeho nového do našeho života. Letos by bylo dobré vytvořit pro svoje plány podmínky a připravit se na vykročení.

Kov přináší řád a disciplínu

Stále nám vládne energie kovu, které jsou vlastní pravidla a řád. I když se nám nechce, je třeba je dodržovat. Naštěstí letos převládá jinová kvalita kovu, která nám dává možnost nefungující věci, dohody a vztahy měnit. Pokud víte, že někde něco „skřípe“, změňte dosavadní pořádky. Může jít o závažné věci i o zdánlivé hlouposti. Odstraňte ze svého života všechno, co je rozbité. Může to znamenat vyhození nefunkčního nádobí, přerozdělení úkolů při péči o domácnost, nové nastavení pravidel soužití se sousedy či partnerem.

Dopřejte si čas a klid

Krysa a s ní spojené energie byly rychlé. Mohli jsme se při její vládě , více než kdy jindy, spoléhat na intuici. Buvol potřebuje na všechno dostatek času a prostor pro vymýšlení. Intuici podpořte intelektem. Dejte si čas na zastavení a vymýšlení, jak věci udělat. Pracujte s fakty. Vyhýbejte se situacím, které vyžadují náhlé a časté změny, protože byste se mohli dostat do stresu a dělat chyby.

Stávající vylepšujte

Najděte svému nápadu vhodnou formu třeba za pomoci nových technologií. Ať chceme, nebo ne, nové dvanáctiletí přineslo změny a příchod „kovového buvola“ nebude znamenat návrat ke starým pořádkům. Najděte a nastavte nová řešení nebo vylepšení.

Tvořte svoji budoucnost. Kovová energie podpoří vaši schopnost soustředění i zacílení na detail.

Vnímejte svoje okolí

Tento rok podporuje individualitu a osobní cestu. Přesto nezapomínejte, že kolem vás žijí ostatní lidé, partner, rodina, děti.  Jiný pohled nemusí být vždy špatný. V těch, co s vámi nesouhlasí, nemusíte okamžitě vidět svoje nepřátele a dát se s nimi do boje. Klidně je vyslechnete, a pak se rozhodněte.

V roce Kovového buvola si najděte svoje příležitosti

Žádný rok není dobrý ani špatný. Každý nám pouze přináší jiné výzvy a možnosti. Buvol je náročný na kvalitu. Dodržujte dané termíny a dělejte věci postupně. Neústupnost a choleričnost se vám nevyplatí. Udržujte se v dobré psychické a fyzické kondici.

Pokud příležitosti dokážete uvidět a v nějaké formě využít, můžete se svést na vlně silné energie a neztrácet svoji vlastní…

 

Facebook komentáře

komentářů

Napsat komentář